Visar inlägg från de 3 högst rankade bloggarna
Från bloggen: BountyLady - Two pieces of paradise
14 maj 21:12
Från bloggen: Utifrån Mig
14 maj 21:03
Från bloggen: Bimbo Boy - Den rosa nöjesbloggen
14 maj 19:26
Giftermål med en het fotbollsprofil till trots, Victoria Beckham anser att det bara är en typ av män som dras till henne.
– Alla män som gillar mig är homosexuella, uppger hon till The Sun.
Efter flytten till USA har Spice Girls-Victoria Beckham och fotbollsmaken skaffat sig en utökad umgängeskrets. I den finns till exempel skådishunken George Clooney som helt går hem hos Posh.
– Jag har just lärt känna George. Han var väldigt snäll, en verklig gentleman och verkligen festlig, säger Victoria Beckham till The Sun.
Men det verkar inte vara någon fara för att sångerskan/designern ska falla för den charmige skådespelaren.
– Om jag tycker att David är snyggare än honom? Definitivt, säger hon till The Sun.
Och kanske är det tur för Posh att hon är gift med en av världens hetaste fotbollsprofiler. Enligt henne själv så är det bara homosexuella män som dras till henne nu för tiden.
– Alla män som gillar mig är gay. Det är sant. Jag har en riktigt stark gayradar, säger Victoria Beckham till The Sun.
Även fast mamma och pappa Becks reser runt mycket så har familjen anpassat sig väl till sitt nya land, berättar Posh. Speciellt barnen, som håller föräldrarna upptagna med ishockey, fotboll, breakdance och gymnastik.
– Brooklyn säger ”awesome” hela tiden, säger hon till The Sun.