”Entourage”-stjärnan Adrian Grenier och Isabel Lucas från ”Transformers 2”, har gått skilda vägar.
Skådespelaren Adrian Grenier, 32, är just nu aktuell som modell för en svensk klädkedja.
Utöver modellkampanjen uppmärksammades även skådespelaren nyligen, då hans flickvän Isabel Lucas var med i en bilolycka med ”Transformers 2”-kollegan Shia LaBeouf.
Nu uppger Usmagazine.com om att Grenier och Lucas har gjort slut.
– När Adrian såg Isabel med Shia visste han att det var dags att gå vidare. Han är inte upprörd och tycker att Isabel är en riktigt bra tjej, men de är färdiga med varandra, säger en källa till nöjessajten.
Välkommen att kommentera på Aftonbladet! Här är du med och skapar Sveriges mest engagerande mötesplats och nyhetskälla med viktig information, argument och synpunkter. Vi litar på att du håller en saklig ton och visar respekt för andra som deltar i diskussionen. Självklart skriver vi inte hatiska kommentarer på Aftonbladet. Och lika självklart står vi för det vi tycker. Kul att du vill vara med!
Med vänlig hälsning Jan Helin, chefredaktör.
Läs mer om kommentarer
...