Tipsa oss!

NYHETER

Har du ett nyhetstips? Tipsa oss! Ring, mejla eller besök oss i
Almedalen. Vi finns på Tage Cervins väg i Visby. Och har du inget tips
så kan du fortfarande ta en kopp kaffe, läsa Aftonbladet och prata
journalistik med oss.

Lena Mellin
stf ansvarig utgivare, samhällschef
lena.mellin@aftonbladet.se

Robin Govik
nyhetschef
robin.govik@aftonbladet.se
08-51 42 46 47

Anette Holmqvist
reporter
anette.holmqvist@aftonbladet.se
08-51 42 46 78

Pär Karlsson
reporter
par.karlsson@aftonbladet.se
08-51 42 47 45

Elisabeth Marmorstein
reporter
elisabeth.marmorstein@aftonbladet.se
08-51 42 49 50

Lisa Röstlund
reporter
lisa.rostlund@aftonbladet.se
08-51 42 41 60

Olof Svensson
reporter
olof.svensson@aftonbladet.se
08-51 42 48 39

Malvina Britts
tv-reporter
malvina.britts@aftonbladet.se
08-51 42 47 94