Vinnare

NYHETER

Här presenteras samtliga vinnare per tävlingsdag.

Vinsten (3 trisslotter) levereras av Svenska Spel. Vinnaren av Västindienresan publiceras efter tävlingsperiodens slut.

27 december

Asplund Ebba Maria

Lista Fredrikslund

63514 ESKILSTUNA

Bubini Mikael Robert

Allévägen

19276 SOLLENTUNA

Burman Carina

Slagbjörnsgatan

72245 VÄSTERÅS

Dahl Josefin

Aspelundsvägen

33194 VÄRNAMO

Dahlborg Jan Sigfrid

Minkv

19139 SOLLENTUNA

Eriksson Magnus Åke Johan Ulfsson

Mjölnarstigen

16341 SPÅNGA

Granfors Joakim

Granhammarvägen

64045 KVICKSUND

Hagander Anna

Backhausgatan

30234 HALMSTAD

Karlsson Ann-Britt Elisabet

Fredsg

69232 KUMLA

Lindberg Håkan Olof

Bankg

56431 BANKERYD

Nejdeby Camilla

Kolarestigen

59731 ÅTVIDABERG

Nilsson Bert Börje

Björkliden

25656 HELSINGBORG

Pekola Leena

Rymdv

98145 KIRUNA

Persson Kajsa Eleonora

Gavottv

89331 BJÄSTA

Svedin Eisten

Sillre S

84196 ERIKSLUND

Visén Margurethe

Olof Palmes gata

46130 TROLLHÄTTAN

Åkermo Jon

Reveljgränd

83138 ÖSTERSUND

26 december

Andersson Kjell

Norregård

26060 KVIDINGE

Elvingson Rikard

Skinnarev

34131 LJUNGBY

Flodberg Nina

Storgatan

81841 FORSBACKA

Johansson Eva

Agnäs

91691 BJURHOLM

Karlsson Morgan

Arbetarvägen

97594 LULEÅ

Lång Petra

Stövarvägen

80642 GÄVLE

Nilsson Marie

Vargög

25731 RYDEBÄCK

Ottosson Gunilla Magret

Kabbarp

23252 ÅKARP

Paradis Lars

Apelg

26740 BJUV

Samsson Kerstin

Räkv

47133 SKÄRHAMN

Sköld Fredrik

Rydsvägen

58431 LINKÖPING

Wirzén Anna

Mossg

57251 OSKARSHAMN

25 december

Inga vinnare

24 december

Inga vinnare

23 december

Bergsman Gert

Kartongv

82532 IGGESUND

Edberg Jonas

Bjälbovägen

59241 VADSTENA

Finnskog Carina

Rådjursst

51435 TRANEMO

Hallström Jonas

Kungsgårdsvägen

68153 KRISTINEHAMN

Lennermark Per

Kagagatan

58237 LINKÖPING

22 december

Ekholm Margit Agneta

Filsbäcksv

53170 LIDKÖPING

Erazim Ulla Marianne

Snickareg

57532 EKSJÖ

Frank Kerstin

Första Tvärgatan

80284 GÄVLE

Hassberg Camilla

Värmev

18336 TÄBY

Helin Berit

Bergsmansgränd

79173 FALUN

Hellström Susanne

Spantg

72465 VÄSTERÅS

Hägg Nils Ingvar

Stenbrottsv

14142 HUDDINGE

Kunosson Aira

Bergsrådsvägen

12842 BAGARMOSSEN

Lavesson Bo

Rönnängsvägen

30241 HALMSTAD

Lindström Helen

Centrumvägen

76040 VÄDDÖ

Lindvall Anders Roland

Lilla Slingan

19273 SOLLENTUNA

Mandengu Nyasha Malvern

Kratsbodav

16865 BROMMA

Medin Linda

Vikingavägen

14930 NYNÄSHAMN

Morell Ann-Marie Elisabet

Repslagareg

54130 SKÖVDE

Nygren Stefan

Talavidsg

33017 RYDAHOLM

Olsson Marie

Aprikosvägen

74130 KNIVSTA

Pettersson Jan-Erik

Skogsv

64534 STRÄNGNÄS

Rudmo Marie-Louise

Krokusvägen

33433 ANDERSTORP

Skog Asta Elise Marianne

Veteg

27199 YSTAD

Svensson Iris Linnea

Slåtterv

91234 VILHELMINA

Toresson Kristoffer Erik Anders

Bondev

35253 VÄXJÖ

Vennström Hans

Bryggeriv

98239 GÄLLIVARE

Zaring Irene

Bybovägen

77270 SAXDALEN