Vinnare

NYHETER

Här presenteras samtliga vinnare per tävlingsdag.

Vinsten (3 trisslotter) levereras av Svenska Spel. Vinnaren av Västindienresan publiceras efter tävlingsperiodens slut.

1 januari

Abrahamsson Per Gunder

Rislidenv

93532 NORSJÖ

Andersson Susanne

Hjältan

84013 TORPSHAMMAR

Birgersson Magnus

Äppelstigen

70360 ÖREBRO

Bjernstad Björn Lars Göran

Duvbog

21232 MALMÖ

Burénius Anna-Karin

Grävlingvägen

53157 LIDKÖPING

Edberg Jenny Linda Ellinor

Sockenstugev

78350 GUSTAFS

Edman Gunnar Evert

Bruntes Backe

65638 KARLSTAD

Eklund Mona Elisabet

Skorpionens gata

13661 HANINGE

Ekman Johan

Åsgatan

79171 FALUN

Engberg Anna

Kungsgårdsvägen

39353 KALMAR

Englund Katarina

Planetvägen

91832 SÄVAR

Fogelblad Martina

Rosengatan

43443 KUNGSBACKA

Forsmar Rigmor

Törnrosvägen

61831 KOLMÅRDEN

Larsson Sara

Videgatan

43275 TRÄSLÖVSLÄGE

Lindkvist-Rehberg Laila Adina

Pengsjö

91194 VÄNNÄS

Lundén Tommy

Bergsgatan

77134 LUDVIKA

Melander Karin Margareta

Borev

94142 PITEÅ

Nevala Teuvo Tapio

Björkängsv

73050 SKULTUNA

Nilsson Anna-Lena

Vallmov

82150 BOLLNÄS

Nylén Lennart

Stora Askerön

47175 HJÄLTEBY

Nyström Stig Karl-Olof

Bomhagsg

59835 VIMMERBY

Olsson Bengt

Svängen

24133 ESLÖV

Vestergaard Bo

Kastanjegatan

22456 LUND

31 december

Boman Anna

Furuvägen

61157 NYKÖPING

Dellerhagen Karl Erik

Fogdeg

78334 SÄTER

Hartman Elsy Ingegärd Marianne

Saxamöllevägen

29732 DEGEBERGA

Ikonen Pirkko

Februarivägen

86335 SUNDSBRUK

Isgren Maria

Mäjsta

70596 GLANSHAMMAR

Karlsson Ragnar

Hunnebergsgatan

58234 LINKÖPING

Lindroth David Andreas

Trädgårdsv

26021 BILLEBERGA

Pettersson Tony

Tegelbruksvägen

73431 HALLSTAHAMMAR

Pihlava Maija

Bohultsg

69133 KARLSKOGA

Sand Marie

Tre Högars väg

22475 LUND

Svensson Maj-Britt Helene

Apelåsv

53156 LIDKÖPING

Weinerhall Tuula Marjatta

Prästgårdsliden

59542 MJÖLBY

30 december

Andersson Maj-Lis

Tallv

45047 BOVALLSTRAND

Andreasson Ann-Charlotte

Sallerupsvägen

21218 MALMÖ

Assarsson Anna

Hulanv

34014 LAGAN

Becker Ulrich Heinrich

Slåtterv

24441 KÄVLINGE

Bergström Gunnel

Sanddynevägen

31132 FALKENBERG

Bruschi Ures Mauricio

Magisterv

35263 VÄXJÖ

Edström Kent Gusten

Skogsv

89042 MELLANSEL

Eriksson Lena

Huggarbovägen

77790 SMEDJEBACKEN

Grääs Karin Birgitta

Abraham Bäckg

82639 SÖDERHAMN

Gunnarsson Gunnel Lillemor

Löpgr

30253 HALMSTAD

Johansson Maria

Lilliegatan

41657 GÖTEBORG

Karlsson Berit

Spikverksgatan

72479 VÄSTERÅS

Karlsson Per-Olow

Hantverkaregatan

23332 SVEDALA

Larsson Erik Magnus

Smultronstigen

97452 LULEÅ

Larsson Åsa

Musikv

75650 UPPSALA

Lebram Mikael

Majorsgatan

54140 SKÖVDE

Lindhoff Nilsson Kerstin Marianne

Salladsg

27154 YSTAD

Lindström Stefan

Vibäcksvägen

31040 HARPLINGE

Merta Ritva Annikki

Ängsgården

74632 BÅLSTA

Sanchez Becedas Luisa

Lövsätrag

12736 SKÄRHOLMEN

Silvennoinen Thomas

Örtagårdsg

52134 FALKÖPING

Sjöholm Jan

Ringöv

37160 LYCKEBY

Sundström Margareta Kristina

Torpv

79161 FALUN

Svensson Björn Roger Mattias

Norråsagatan

57135 NÄSSJÖ

29 december

Ahlström Carina

Kopparmyntsv

23155 TRELLEBORG

Andersson Erik

Östanfjärden

95291 KALIX

Berglund Maggie Ulla-Britt

Vittangig

16261 VÄLLINGBY

Blom Yvonne Birgitta

Östervägen

79298 GARSÅS

Blomqvist Asta Anita Christina

Gammelhusg

74233 ÖSTHAMMAR

Borgvald Sven

Drottningg

25221 HELSINGBORG

Byström Niklas

Edelsbergsv

82134 BOLLNÄS

Cahling Alf

Kläppavägen

82735 LJUSDAL

Einarsson Maarit

Myrstuguv

14332 VÅRBY

Granberg Anders

Ladugatan

60372 NORRKÖPING

Gustafsson Anders

Knäppingsborgsgatan

60226 NORRKÖPING

Gustafsson Sara

Lundenvägen

54139 SKÖVDE

Johansson Pernilla Gun-Britt

Lingonstigen

97333 LULEÅ

Lindkvist Torbjörn Karl Filip

Uggleg

33141 VÄRNAMO

Malmgren Annelie

Emblastigen

77460 AVESTA

Nilsson Stig

Forsv

54273 MARIESTAD

Olsson Inger Maria

Sätunav

19541 MÄRSTA

Osorio Åström Isabel Teresa

Snögatan

80276 GÄVLE

Persson Johnny

Odins väg

64137 KATRINEHOLM

Sjögren Daniel

Ljungmyrsv

18746 TÄBY

Svahn Kurt Hilding Ingemar

Surbrunnsv

35245 VÄXJÖ

Viklund Birgitta

Norrgårdsvägen

19730 BRO

Öström Anna

Vasav

17752 JÄRFÄLLA

28 december

Abramsson Eva Lise-Lott

Karltorpsvägen

37160 LYCKEBY

Altamirano Galleguillos Irina

Villagatan

15134 SÖDERTÄLJE

Gunnarsson Sven

Forsgrensgatan

57596 EKSJÖ

Gustring Anna Christina

Tennringen

17674 JÄRFÄLLA

Hallin Conny

Speciev

97451 LULEÅ

Ivarsson Anna

Forellg

94135 PITEÅ

Jansson Karl Börje

Havsv

81491 FURUVIK

Johansson Björn

Ankdammsg

17167 SOLNA

Kånåhols Bo

Kyrkog

79230 MORA

Larsson Kjell Lennart

Blåeldsg

65345 KARLSTAD

Lodenius Gun-Britt Viola

Hammarby

76193 NORRTÄLJE

Norén Annika Maria

Alsättersv

60597 NORRKÖPING

Nurminen Håkan

Paddelv

97332 LULEÅ

Nyberg Gunnel Elisabet

Konvaljg

38632 FÄRJESTADEN

Rosenqvist Robert

Holmsundsvägen

91335 HOLMSUND

Sköldfelt Susanne

Toringsgatan

70367 ÖREBRO

Sporrong Sture Karl Gustaf

Bysmedsv

74030 BJÖRKLINGE

Stahre Marita

Nöthårsv

75757 UPPSALA

Stegmann Pierre Robert

Aspv

47332 HENÅN

Svensson Bernt Roland

Tittmyrvägen

80596 GÄVLE

Söderlund Annika

Rosg

93139 SKELLEFTEÅ

Thor Vinghed Berit

Parkv

64631 GNESTA