Tävlingen är nu över!

NYHETER

I listan nedan finner du de sista tävlingsdagarnas vinnare samt länkar till de vinnarlistor som publicerats tidigare.

Vinsten (3 trisslotter) levereras av Svenska Spel. Vinnaren av Västindienresan publiceras vid ett senare datum.

10 januari

Anderberg Ann-Sofie

Enestigen

56730 VAGGERYD

Andersson Håkan

Lärarstigen

73340 SALA

Bertilsson Annika

Liedbergs väg

43251 VARBERG

Blomberg Britt Ann-Marie

Alabamag

59341 VÄSTERVIK

Bratt Agneta

Parkg

45142 UDDEVALLA

Brorsson Jeanette Margareta

Svartbäcksgränsen

13659 HANINGE

Cecilia Westberg

Norralundsg

60214 NORRKÖPING

Danielsson Erland Olov

Violv

91831 SÄVAR

Derneby Ted Gunnar

Magnegatan

19557 MÄRSTA

Englin Johnny

Kungsängsvägen

73136 KÖPING

Ericsson Lars Ingvar

Musikv

35245 VÄXJÖ

Finckh Seija Kyllikki

Torphyttan

71191 LINDESBERG

Fridlizius Sarah Emelie Inger

Ladugårdsv

18731 TÄBY

Hansen Cecilia

Svalgången

19141 SOLLENTUNA

Hansson Rebecka

Idrottsg

28335 OSBY

Jansson Tomas

Sonatvägen

67133 ARVIKA

Johansson Niklas Andreas

Arvid Lindmansgatan

41726 GÖTEBORG

Karlsson Lisbeth

Alvägen

43022 VÄRÖBACKA

Karlsson Sanna

Övre Kungsg

72211 VÄSTERÅS

Koivisto Kaarina

Silverstigen

15148 SÖDERTÄLJE

Kullberg Gerhild

Tubv

17546 JÄRFÄLLA

Lindkvist Andersson Mariann

Styrmansgatan

60226 NORRKÖPING

Nizich Antonio

Carl Hillsg

21756 MALMÖ

Olausson Håkan

Torpvägen

46631 SOLLEBRUNN

Olofsson Mia

Södra Obbolavägen

91342 OBBOLA

Olofsson Ulla Britt

Trattskivlingen

43544 MÖLNLYCKE

Olsson Christer

Lagmansv

79161 FALUN

Persson Eleonore

Norrgårdsgatan

69434 HALLSBERG

Rautavuoma Stefan Per Erik

Lasarettsgatan

98234 GÄLLIVARE

Rosengren Inger

Åkes väg

43496 KUNGSBACKA

Strömbäck Lars Roland

Stråkanäs

95291 KALIX

Styf Tony

Lillfjällvägen

83171 ÖSTERSUND

Sävenskog Dick

Degernäs

90580 UMEÅ

Söderström Maritha Åsa Katarina

Bokv

36044 INGELSTAD

Thurén Ola Emil Alexander

Vänskapsgränd

90362 UMEÅ

Tollin Tomas

Gammelhusgatan

74233 ÖSTHAMMAR

Ågren Lisbet

Gammelg

86032 FAGERVIK

Örtengren Sven Erik Birger

Daltorpsv

16244 VÄLLINGBY

Östergård Bertel Michael

Kottestigen

14743 TUMBA

Östlund Susanne

Smällg

59752 ÅTVIDABERG

9 januari

Bengtsson Ulla

Vasag

33141 VÄRNAMO

Berglund Jesper

Getbergsvägen

93139 SKELLEFTEÅ

Björk Leif Uno

Fastlagsg

41512 GÖTEBORG

Brigge Jonn Peter

Stormästarv

18140 LIDINGÖ

Bäckman Ann-Charlott Birgitta

Thomev

83004 MÖRSIL

Eriksson Ulf Stefan

Skogsbov

77460 AVESTA

Ferm John Lennart

Dämmev

44231 KUNGÄLV

Fält Helen

Strandg

47151 KLÄDESHOLMEN

Genborg Linda

Falkg

69633 ASKERSUND

Hagenvald Laila

Luleåv

85731 SUNDSVALL

Hagesjö Lars-Åke

Löbbo

33391 SMÅLANDSSTENAR

Hallberg Brittmarie

Maglarp

23193 TRELLEBORG

Hedvall Crister

Bryggstigen

59338 VÄSTERVIK

Helenius Katarina

Bruksgatan

85631 SUNDSVALL

Hellman Peter

Nedre Jungfruberget

79138 FALUN

Iller Anne-Marie

Söderg

33230 GISLAVED

Iversen Susanne

Solröksgatan

80276 GÄVLE

Jonsson Gärd

Björkv

64010 HÖGSJÖ

Jönsson Uno

Centralv

13240 SALTSJÖ-BOO

Kauffeldt Camilla Maria

Toråsv

44633 ÄLVÄNGEN

Knutsson Fredrik

Rönnegårdsv

33010 BREDARYD

Kumpula Arja

Aareavaara

98491 PAJALA

Lidfeldt Solveig

Smedjegatan

80250 GÄVLE

Lindén Anneli

Utsiktsvägen

60598 NORRKÖPING

Lindén Björn

Trädgårdsg

59740 ÅTVIDABERG

Lindström Anneli

Norsv

94533 ROSVIK

Nilsson Ted

Lövhagsgatan

72471 VÄSTERÅS

Nordberg Gunnar

Borgenv

18238 DANDERYD

Norman Roger

Sallyhillsvägen

85353 SUNDSVALL

Olofsson Eva

Hästskovägen

86134 TIMRÅ

Pettersson Karin

Toras V

37160 LYCKEBY

Pousette Marie

Kommunalv

14161 HUDDINGE

Santana Santana Arminda Cecilia

Långgatan

82230 ALFTA

Sellberg Britt Inger

Kvistg

93158 SKELLEFTEÅ

Siegers Jenny

Cylindergränd

17675 JÄRFÄLLA

Styf Hans-Erik Oskar

Ugglev

14834 ÖSMO

Thellenberg Inger

Bryggarg

82732 LJUSDAL

Törngren Lena

Ljunggatan

60236 NORRKÖPING

Wijk Arnoldsson Ingrid Elsa Signe

N Smedjeg

37133 KARLSKRONA

Öh Mikael

Långgatan

77632 HEDEMORA

8 januari

Alfredsson Harriet Kristina

Ängsv

45431 BRASTAD

Andersson Gustaf Ragnar

Björka

57595 EKSJÖ

Birgersson Hans

Vältvägen

17544 JÄRFÄLLA

Carlsson Bo Kenneth

Tallv

51831 SANDARED

Cnattingius Nanna Berit Elisabet

Sommarv

18274 STOCKSUND

Deleon Javier

Delsjögatan

21765 MALMÖ

Hagdahl Sylvia

Röjningsv

74022 BÄLINGE

Havh Ingrid Marianne

Sågverksvägen

86591 ALNÖ

Johansson Pontus

Hov Per Håkansgården

52198 BRODDETORP

Jönsson Mikael

Hällbacksvägen

73233 ARBOGA

Kalén Mats

Seminariev

35238 VÄXJÖ

Karlsson Linda Jeanette

Wirells väg

39477 KALMAR

Lagervall Jörgen

Hjortmosseg

46151 TROLLHÄTTAN

Larsson Jonny

Avaudden

96030 VUOLLERIM

Lennbom Martin

Nantesvägen

18494 ÅKERSBERGA

Ljung Lars-Erik

Garvargatan

11221 STOCKHOLM

Loberg Birgitta

Fleminggatan

60224 NORRKÖPING

Malmqvist Inga Margareta

Bataljv

13333 SALTSJÖBADEN

Melin Eva

Lindrothsgatan

70367 ÖREBRO

Mikaelsson Bengt

Marsliden

91088 MARSFJÄLL

Nilsson Bodil Anita

Blåbärsstigen

28137 HÄSSLEHOLM

Nyberg Kent

Bofinksv

24632 LÖDDEKÖPINGE

Printzén Jonas

Lavendelgången

41676 GÖTEBORG

Raudsepp Liisa Mari

Bergstigen

70228 ÖREBRO

Rimquist Kent

Skivlingsv

68135 KRISTINEHAMN

Thunell Ulla

Nackstav

85352 SUNDSVALL

Örnborg Joachim

Synargatan

81330 HOFORS