Damallsvenskan 2004

Här är hela spelprogrammet

FOTBOLL

Omgång 1

Påskdagen 11 april

Stattena IF–Umeå IK  

Annandag påsk 12 april

Djurgården/Älvsjö–Karlslund

Mallbackens IF–Linköpings FC

Själevads IK–Hammarby

Sunnanå–K/Göteborg

Torsdag 15 april

Bälinge IF–Malmö FF

Omgång 2

Lördag 17 april

K/Göteborg–Själevad  

Hammarby–Stattena

Karlslund–Sunnanå

Söndag 18 april

Linköping–Djurgården/Älvsjö

Malmö FF–Mallbacken  

Måndag 19 april

Umeå IK–Bälinge

Omgång 3

Torsdag 29 april

Umeå–K/Göteborg

Lördag 1 maj

Stattena–Linköping  

Söndag 2 maj

Hammarby–Malmö FF  

Själevad–Mallbacken  

Sunnanå–Djurgården/Älvsjö

Måndag 3 maj

Bälinge–Karlslund

Omgång 4

Lördag 8 maj

Djurgården/Älvsjö–Själevad  

K/Göteborg–Hammarby  

Söndag 9 maj

Karlslund–Umeå IK

Linköping–Bälinge

Mallbacken–Stattena

Måndag 10 maj

Malmö FF–Sunnanå

Omgång 5

Lördag 15 maj

Djurgården/Ä–Mallbacken  

Själevad–Karlslund

Stattena–K/Göteborg  

Söndag 16 maj

Bälinge–Hammarby

Sunnanå–Linköping

Umeå IK–Malmö FF

Omgång 6

Lördag 22 maj

K/Göteborg–Bälinge

Linköping–Själevad

Söndag 23 maj

Karlslund–Stattena

Mallbacken–Sunnanå

Måndag 24 maj

Hammarby–Umeå IK

Malmö FF–Djurgården/Ä

Omgång 7

Måndag 31 maj

Annandag pingst

Bälinge–Mallbacken

Hammarby–Karlslund

K/Göteborg–Malmö FF  

Själevad–Sunnanå   

Stattena–Djurgården/Älvsjö  

Umeå IK–Linköping   

Omgång 8

Söndag 6 juni

Malmö FF–Själevad  

Karlslund–K/Göteborg  

Linköping–Hammarby

Mallbacken–Umeå IK

Sunnanå–Stattena

Måndag 7 juni

Djurgården/Älvsjö–Bälinge  

Omgång 9

Fredag 11 juni

Bälinge–Sunnanå

Lördag 12 juni

K/Göteborg–Linköping  

Söndag 13 juni

Karlslund–Malmö FF

Stattena–Själevad  

Umeå IK–Djurgården/Älvsjö  

Hammarby–Mallbacken   

Omgång 10

Onsdag 16 juni

Djurgården/Ä–Hammarby   

Linköping–Karlslund  

Mallbacken–K/Göteborg  

Malmö FF–Stattena

Själevad–Bälinge

Sunnanå–Umeå IK  

Omgång 11

Lördag 19 juni

Djurgården/Ä–K/Göteborg  

Karlslund–Mallbacken  

Söndag 20 juni

Hammarby–Sunnanå

Linköping–Malmö FF  

Stattena–Bälinge  

Måndag 21 juni

Umeå IK–Själevad  

Omgång 12

Onsdag 30 juni

Bälinge–Stattena

K/Göteborg–Djurgården/Ä  

Mallbacken–Karlslund  

Malmö FF–Linköping

Själevad–Umeå IK

Sunnanå–Hammarby  

Omgång 13

Onsdag 14 juli

Bälinge–Själevad  

Hammarby–Djurgården/Ä  

Karlslund–Linköping

K/Göteborg–Mallbacken  

Stattena–Malmö FF

Umeå IK–Sunnanå  

Omgång 14

Söndag 18 juli

Linköping–K/Göteborg

Mallbacken–Hammarby

Malmö FF–Karlslund  

Själevad–Stattena  

Sunnanå–Bälinge  

Måndag 19 juli

Djurgården/Älvsjö–Umeå  

Omgång 15

Onsdag 4 september

K/Göteborg–Karlslund  

Själevad–Malmö FF

Stattena–Sunnanå

Torsdag 5 september

Bälinge–Djurgården/Älvsjö  

Hammarby–Linköping

Umeå–Mallbacken

Omgång 16

Söndag 8 september

Djurgården/Ä–Stattena  

Karlslund–Hammarby

Linköping–Umeå IK

Mallbacken–Bälinge

Malmö FF–K/Göteborg  

Sunnanå–Själevad  

Omgång 17

Onsdag 11 september

Själevad–Djurgården/Ä  

Torsdag 12 september

Bälinge–Linköping  

Hammarby–K/Göteborg

Stattena–Mallbacken

Sunnanå–Malmö FF

Umeå IK–Karlslund

Omgång 18

Onsdag 18 september

K/Göteborg–Umeå  

Torsdag 19 september

Malmö FF–Hammarby  

Karlslund–Bälinge

Linköping–Stattena

Mallbacken–Själevad

Onsdag 6 oktober

Djurgården/Älvsjö–Sunnanå  

Omgång 19

Onsdag 25 september

Bälinge–K/Göteborg

Själevad–Linköping

Stattena–Karlslund

Sunnanå–Mallbacken

Torsdag 26 september

Djurgården/Ä–Malmö FF

Umeå IK–Hammarby

Omgång 20

Lördag 9 oktober

Karlslund–Själevad

K/Göteborg–Stattena  

Söndag 10 oktober

Linköping–Sunnanå

Mallbacken–Djurgården/Ä  

Malmö FF–Umeå

Måndag 11 oktober

Hammarby–Bälinge

Omgång 21

Lördag 16 oktober

Djurgården/Ä–Linköping  

Stattena–Hammarby  

Söndag 17 oktober

Bälinge–Umeå

Mallbacken–Malmö FF

Sunnanå–Karlslund

Själevad–K/Göteborg

Omgång 22

Söndag 24 oktober

Hammarby–Själevad  

Karlslund–Djurgården/Älvsjö  

K/Göteborg–Sunnanå  

Linköping–Mallbacken

Malmö FF–Bälinge

Umeå IK–Stattena