Kundtjänst prenumeration

OM AFTONBLADET

För att:

Teckna ny prenumeration på Wellness

Avsluta din nuvarande prenumeration

Om du har frågor kring erbjudanden i samband med din prenumeration

Var vänlig vänd dig till Prenservice:

Online kundtjänst: http://wellness.prenservice.se/

Tel: 0770-457146

Kundtjänst öppettider: 8.30 - 16.00   

Adress: Titeldata AB, Box 12546

102 29 Stockholm

Har du frågor om din Plus-prenumeration?

Gå in på support.aftonbladet.se.

Det är vi som gör Wellness

Nina Jakobson

Redaktör Wellness

Mejla: nina.jakobson@aftonbladet.se

Johanna Björklunds

Reporter och träningsredaktör

Mejla: johanna.bjorklunds@aftonbladet.se

Julia Fors

Reporter

Mejla: julia.fors@aftonbladet.se

Ann-Sofi Löfgren

Layout

Mejla: ann-sofi.lofgren@aftonbladet.se

Catharina Cavalli

Webbredaktör

Vikarierande webbredaktör: Rebecka Wållgren

Mejla: rebecka.wållgren@aftonbladet.se

Maryam Ghahremani

Ansvarig Friends of Wellness

Mejla: maryam.ghahremani@aftonbladet.se

Våra experter

Linn Heed Ackerfeldt

Mejla: linn@aftonbladet.se

• Ålder: 40 år

• Yrke: leg. psykolog, leg. psykoterapeut, sexolog

• Det här kan man fråga mig om: relationer av alla dess slag, sex- och samlevnadsfrågor, barn och tonåringars utveckling, föräldraskapet och terapi/rådgivning

• Motto: Tro på dig själv!

Mia Törnblom

• Ålder: 43

• Yrke: Utbildare inom ledarskap och mental träning. Författare och föreläsare.

• Motto: "Det är enkelt att vara mentalt starka i medgång, vi behöver träna för att vara mentalt starka i motgång."

Petra Weiss

Mejla: petra.weiss@aftonbladet.se

• Ålder: 41

• Yrke: Journalist/skönhetsredaktör

• Det här kan man fråga mig om: Allt som har med skönhet att göra, från knep, trender och behandlingar till läppstift och schysst smörj. Plus lite till.

• Motto: "Alla har något som är vackert - det gäller bara att våga visa det!".

Annika Sjöö

Mejla: annika.sjoo@aftonbladet.se

Ålder: 30

Yrke: Massor! Dansare, författare, föreläsare, bloggare, lärare, instruktörsutbildare med mera...

Det här kan man fråga mig om: Allt om träning och kost!

Motto: Framgång knackar inte på dörren...

Josefine Jonasson

• Ålder: 35

• Yrke: Leg. dietist

• Motto: "Bättre nästan rätt än helt fel"

Mia Troberg Elonq

Dietist

Mejla: mia.troberg-elonq@tasteline.com