Vinnare

NYHETER

Här presenteras samtliga vinnare per tävlingsdag.

Vinsten (3 trisslotter) levereras av Svenska Spel. Vinnaren av Västindienresan publiceras efter tävlingsperiodens slut.

21 december

Andershed Fredrik

Almas väg

70598 LILLKYRKA

Andersson Jeanette Susanne

Stora Nygatan

21137 MALMÖ

Bengtsson Annicka

Äpplestigen

57138 NÄSSJÖ

Bylund Lars-Olof

Härjulfsv

84080 LILLHÄRDAL

Börjesson Göran

Älvsborgsg

26243 ÄNGELHOLM

Dolk Marie

N Långg

82531 IGGESUND

Eriksson Florence Margareta

Bataljonsv

96143 BODEN

Fonskov Niklas

Simmelsberga

26023 KÅGERÖD

Hammarbäck Jan Erik

Kristinelundsvägen

17150 SOLNA

Hansson Lars

Bjeretsvägen

23335 SVEDALA

Hjortborg Gösta Torsten

Blåmesgr

97454 LULEÅ

Jonsson Lisette

Kaptensg

94143 PITEÅ

Kaarnavuo Pirjo Kristiina

Trumpetv

73538 SURAHAMMAR

Karlsson Johan

Bäckstigen

67150 ARVIKA

Kato Birger

Presidentv

12134 ENSKEDEDALEN

Larsson Monica Elisabeth

Viltstigen

14752 TUMBA

Löfquist Per Göte Allvar

Drottningg

25433 HELSINGBORG

Morelius Sara

Neptunigatan

85235 SUNDSVALL

Olsson Bernt Olof

Ranstav

74082 ÖRSUNDSBRO

Petersson Liselott

Dubbelv

13757 TUNGELSTA

Rydén Lilian

Hällbyv

63239 ESKILSTUNA

Sköldstedt Jan

Åsa Bäckväg

43031 ÅSA

Wessman Gunnel Marianne

Gjutareg

68150 KRISTINEHAMN

Wetterberg Madeleine

Brunsbogatan

53238 SKARA

Zenno Patrik

Trädgårdsgatan

55316 JÖNKÖPING

Åkerström Ingemar

Långängsvägen

81022 ÅRSUNDA

Öberg Bo-Lennart

Trädgårdsv

19146 SOLLENTUNA

20 december

Andersson Roger

Kårehogen

47493 ELLÖS

Bagge Petra

Storg

88140 SOLLEFTEÅ

Bäcq Jerry

Fänkålsg

42443 ANGERED

Danielson Månsson Elsa Marie L C

Skogsv

26083 VEJBYSTRAND

Dare Monica

Tomtebogatan

11338 STOCKHOLM

Ejdeskog Agneta

Åkerstigen

15335 JÄRNA

Elmstedt Robert

Mellanvägen

37450 ASARUM

Fahlesson Marie Helena

Stigbergsg

31240 GENEVAD

Hager Inger Christine

Röllingbyv

18432 ÅKERSBERGA

Hansson Marie

Ängsv

81340 TORSÅKER

Harrysson Martin

Björstorp Norrgården

57398 TRANÅS

Hedberg Maria Christine

Tivoliv

85641 SUNDSVALL

Hernnäs Kristina

Adolf Lemons väg

18776 TÄBY

Jakobsson Sven Olof

Tornstigen

81022 ÅRSUNDA

Jans Göran

Smedjebergsv

56232 NORRAHAMMAR

Johansson Magnus

Laestadiusv

98236 GÄLLIVARE

Lindgren Siv Margareta

Nyland

90586 UMEÅ

Lundberg Stig

Vallg

69472 ÖSTANSJÖ

Lundberg Paul Nils-Gunnar

Hedg

93149 SKELLEFTEÅ

Lundström Bengt Ebbe Karl

Lövens väg

29194 KRISTIANSTAD

Lundström Joacim

Nymålavägen

82660 SÖDERHAMN

Martinsson Herbert

Åkra

78064 LIMA

Massaro Ruth Ingegärd

Dragverksg

72474 VÄSTERÅS

Norberg Jan

S:t Göransgatan

11238 STOCKHOLM

Norgren Enit Marianne

Roteg

93047 BYSKE

Persson Solveig Margareta

Lemesjö

89054 TREHÖRNINGSJÖ

Remahl Britt Rigmor

Lövbacken

18733 TÄBY

Rosén Lena Ingrid

Klockhusg

39237 KALMAR

Salomonsson Bertil

Torgg

34030 VISLANDA

Skog Sally Diane

Smultronvägen

46732 GRÄSTORP

Strandberg Reneé

Källbergsvägen

73537 SURAHAMMAR

Svedman Evelina Anna Maria

Sillerbov

82795 TALLÅSEN

Svensson Therese

Georg Lückligs väg

35252 VÄXJÖ

Viberg Hans Erik

Biodlarvägen

80257 GÄVLE

Vesterlund Viviann

Petbergsliden

94293 ÄLVSBYN

19 december

Andersson Daphné

Vitalisv

645 32 STRÄNGNÄS

Andersson Nils Erling

Christer Sparrisg

271 54 YSTAD

Calmén Pia

Mjölnerb

174 48 SUNDBYBERG

Dufva Alexander

Klangs Gränd

752 33 UPPSALA

Edgren Gun

Bergsmansg

691 31 KARLSKOGA

Edström Skog Helén

Tjurkövägen

371 37 KARLSKRONA

Ehrnhöfer Maria

Vallvägen

776 33 HEDEMORA

Ekström Evy

Holmv

694 36 HALLSBERG

Glasberg Paul Erik

Bollv

772 32 GRÄNGESBERG

Gussarvius Hans-Christer

Duvstigen

665 34 KIL

Hardmo Eva

Kyrkog

692 37 KUMLA

Johansson Marcus

Germundstorp

519 92 KUNGSÄTER

Johansson Susanne

Östra Kyrkogatan

387 31 BORGHOLM

Kristiansson Bengt

Näckrosgr

941 40 PITEÅ

Larsson Inga-Lill Jern

Blåklockestigen

432 36 VARBERG

Lundgren Pär

Tjärholmsg

930 47 BYSKE

Nielsen Viola Christina

Vikenv

355 95 TÄVELSÅS

Olofsson Elisabeth

Grönelundsgatan

521 35 FALKÖPING

Tholerus Ingrid Märta Maria

Östregårdsg

352 40 VÄXJÖ

Thorell Carl-Johan

Hämplingevägen

138 37 ÄLTA

Wiktorén Christel

Vinterv

183 60 TÄBY

Zetterstrand Sara

Lagerlundavägen

640 23 VALLA

Ångström Olsson Sara Bodil Marg

Ångsäter

827 93 LJUSDAL

Norrbin Kerstin

Mellbyv

872 36 KRAMFORS

18 december

Andrén Lennart

Skogsgatan

962 33 JOKKMOKK

Arnskov Jill

Sikvägen

513 33 FRISTAD

Arvidsson Thors Katrin

Åkerg

784 36 BORLÄNGE

Barbalics Lars

Klubbv

151 59 SÖDERTÄLJE

Bergström Mats

Enbackev

705 91 ÖREBRO

Brattlöf Per

Granitvägen

432 52 VARBERG

Börjesson Niclas

Pianogatan

421 44 VÄSTRA FRÖLUNDA

Eriksson Jan Åke

Timmermansv

441 50 ALINGSÅS

Falkman Sven

Sergels väg

217 57 MALMÖ

Haavisto Marcus Nils

Silverst

151 48 SÖDERTÄLJE

Hansson Kerstin

Salladsg

271 54 YSTAD

Holmgaard Lilly Johanne

Ringv

731 40 KÖPING

Holmstrand Henry

Ingesundsvägen

671 33 ARVIKA

Jakobsson Rune Lennart

Gårdavägen

516 33 DALSJÖFORS

Jönsson Lars

Uvedalsgatan

589 31 LINKÖPING

Larsson Anna

Minkstigen

141 40 HUDDINGE

Makkonen Saima Ida Ilona

Lindstigen

197 32 BRO

Mattisson Marie

Krister Hornsgatan

371 36 KARLSKRONA

Persson Caroline Elisabeth

Danagränd

175 66 JÄRFÄLLA

Pettersson Sten Olof

Lindhovsv

147 43 TUMBA

Pörhö Kari Veikko Kalevi

Spikverksg

724 79 VÄSTERÅS

Rauma Peter

Staffliv

724 71 VÄSTERÅS

Sandberg Göte Rikard

Peruddv

946 40 SVENSBYN

Sannerud Anna Erika Maria

Svetsaregatan

603 62 NORRKÖPING

Semb Olof

Timmermansgatan

904 20 UMEÅ

Sävenbring Örbrink Susanne

Hägerg

793 32 LEKSAND

Wahlgren Marie

Hagvägen

194 40 UPPLANDS VÄSBY

Wallin Anne-Marie Eva Linnéa

Orrstigen

703 48 ÖREBRO

Österlund Birgitta

Anrikningsv

791 61 FALUN