Vinnare

NYHETER

Här presenteras samtliga vinnare per tävlingsdag.

Vinsten (3 trisslotter) levereras av Svenska Spel. Vinnaren av Västindienresan publiceras efter tävlingsperiodens slut.

7 januari

Barsk Karl Oscar Johan

Korpikylä

95393 KARUNGI

Di Costa Julia

Bågeg

21228 MALMÖ

Edström Daniel

Övre Raholmsvägen

86551 ANKARSVIK

Forsell Peter

Anells Gränd

70228 ÖREBRO

Hermansson Kent

Rådmansgatan

71331 NORA

Millestad Leif

Mårdavägen

57340 TRANÅS

Levander Mikael

Roddarev

94191 PITEÅ

Persson Kåre

Marnavägen

86296 NJURUNDA

Sjögren Stefan

Åkroksv

94494 JÄVREBYN

Svedlind Lisbet

Östra Storgatan

63342 ESKILSTUNA

Söderberg Kerstin Elisabeth

Steneborgsv

71932 VINTROSA

6 januari

Dahlquist Kaisa

Organistg

23341 SVEDALA

Fridegård Stefan

N Hamngatan

82630 SÖDERHAMN

Göransson Nils

Hästvägen

21235 MALMÖ

Haglund Gunnel Anita Yvonne

Tolvskillingsv

24136 ESLÖV

Hultberg Leif Gunnar

Näktergalsv

24736 SÖDRA SANDBY

Johansson Kurt Lennart

Trastg

94164 PITEÅ

Norberg Karin

Bjärme

86025 KOVLAND

Nordqvist Elisabet

Ovanskogsv

82440 HUDIKSVALL

Olofsson Jan

Baldersg

36051 HOVMANTORP

Ringefors Jan

Ringa

82694 NORRALA

Räftegård Viktor

Fahlgrensgatan

65219 KARLSTAD

Schoug John Lennart

Älta Strandväg

13833 ÄLTA

Stigengård Magnus

Zacharias väg

29144 KRISTIANSTAD

Ågren Rolf Anders

Sandviksvägen

81841 FORSBACKA

5 januari

Agardh Anette

Ollonborrev

24735 SÖDRA SANDBY

Aronsson Lena Margareta

Klaverstråket

90353 UMEÅ

Bengtsson Helena Kristina

Ängshöksvägen

14734 TUMBA

Birgersson Johan

Arrendevägen

17554 JÄRFÄLLA

Björkman Hans Åke

Gåsabo

38593 TORSÅS

Bogg Anders Henry

Vika

79291 MORA

Bäckrud Siv Laila Ingegärd

Bäckaskogsplan

33532 GNOSJÖ

Clettborn Gunilla

Götavägen

66143 SÄFFLE

Czuchryta Tomasz

Rönnplan

98142 KIRUNA

Dahlberg Astrid Ylva Elisabeth

Häradsg

93090 ARJEPLOG

Elander Kjell Holger

Romfartuna Igelsta

72594 VÄSTERÅS

Eliasson Jan

Snarböle

82694 NORRALA

Fjällklint Anders Göte

Vallav

13641 HANINGE

Gullberg Ingela

Mårdv

66250 SVANSKOG

Hallberg Ingemar

Fågelhundsv

22653 LUND

Hammarström Robert

Lappvattnet

93793 BURTRÄSK

Holst Jan

Hedg

23170 ANDERSLÖV

Höghielm Anna

Sveavägen

64134 KATRINEHOLM

Jaakkonen Taisto

V Espl

95337 HAPARANDA

Jonsson Jadwiga Karin Stefania

Rysängsv

74010 ALMUNGE

Jämtemyr Helene

Guldsmedsvägen

81833 VALBO

Klargård Mona

Älvbrinken

82894 EDSBYN

Knutsson Marie

Brätthällsg

78474 BORLÄNGE

Kun Viveka

Nygatan

63220 ESKILSTUNA

Larsson Nanna

Björkhultsv

71840 DYLTABRUK

Lindström Leif

Bäverv

65468 KARLSTAD

Lundberg Madeleine

Pershagsv

15139 SÖDERTÄLJE

Malmgren Annette Birgitta

Fårticksg

74545 ENKÖPING

Martinez Karlsson Cristina

Skrantabacken

69142 KARLSKOGA

Norberg Bo Lennart

Svensbyv

94473 PITEÅ

Ragnarsson Magnus

Dansbergsvägen

51191 SKENE

Vesterberg Stig Olof Hubert

Krontorpsv

68160 KRISTINEHAMN

Åhlén Hansen Viktoria

Centralvägen

19476 UPPLANDS VÄSBY

4 januari

Andersson Elsa Brita Karolina

Kyrkbolandet

83090 GÄDDEDE

Andreassen Bjarne

Tuvgatan

58957 LINKÖPING

Astvald Pia

Oskarsvägen

70214 ÖREBRO

Brinkheden Lena Leopoldi

Vetev

76040 VÄDDÖ

Bondeson Maj

Norbyvägen

79290 SOLLERÖN

Borgenstierna Caroline

Fyrisgatan

75315 UPPSALA

Bårman Mikael

Alviksvägen

86531 ALNÖ

Daunfeldt Ulf

Orrv

98141 KIRUNA

Dickson Lindeberg Harriet

Örtagårdsvägen

18650 VALLENTUNA

Ekholst Nyberg Carina

Saltgatan

23337 SVEDALA

Engberg Eva

Rönnstigen

73160 VALSKOG

Engren Inga-Lena

Ananasg

51435 TRANEMO

Ferm Marlene

Fredriksbergsvägen

14431 RÖNNINGE

Fuchs Peter

Annebodavägen

12571 ÄLVSJÖ

Grund Anders Erik

Kungsgårdsv

68153 KRISTINEHAMN

Gustafsson Britt-Mari

Ringen

78444 BORLÄNGE

Hellsing Ingegärd

Skrantabacken

69142 KARLSKOGA

Holmberg Magnus

Barkassv

35255 VÄXJÖ

Holta Terese

Fogdegatan

58647 LINKÖPING

Johansson Sara Monica Marianne

Hallandsg

57140 NÄSSJÖ

Johansson Tomas

Kolgårdsv

94153 PITEÅ

Karpmyr Fredrik

Svartbäcksgatan

75335 UPPSALA

Leijon Eva

Hantverkaregatan

26536 ÅSTORP

Lundbäck Ingvar

Furumov

35249 VÄXJÖ

Melin Moni Maria

Dovhjortsv

81544 TIERP

Mirow Ingela

Slånvägen

59054 STUREFORS

Mårdh Birgitta

Hamngatan

61434 SÖDERKÖPING

Nagy Imre B

Herkulesg

64134 KATRINEHOLM

Nielsen Britt Marie Iréne

Kvarnåsvägen

69191 KARLSKOGA

Nilsson Pernilla

Länkvägen

94335 ÖJEBYN

Olsson Hans-Robert

Toras väg

74638 BÅLSTA

Olsson Sven-Ove

Vikingav

29335 OLOFSTRÖM

Persson Anna

Smågårdevägen

62198 VISBY

Rudén Maria Margareta

Västeråsg

11343 STOCKHOLM

Schröder Reine

Tröskverksvägen

81832 VALBO

Stavert Staffan

Hylte Övregård

34036 MOHEDA

Warnerbring Jenny

Tärningholmsgatan

21749 MALMÖ

Windahl Joen

Krokslätts Parkgata

43168 MÖLNDAL

Öberg Hans Andreas

Drabantvägen

80265 GÄVLE

Öberg Maria

Smultronv

87162 HÄRNÖSAND

3 januari

Altun Idris

Smedjegatan

60219 NORRKÖPING

Andersson Hans Verner

Furunäs

95692 ÖVERKALIX

Andersson Lena

Häle

47195 SKÄRHAMN

Andersson Mildred Alfhild Margaret

Fadderortsg

65466 KARLSTAD

Axelsson Lisbeth

Kungsg

71130 LINDESBERG

Birgersson Kennet Birger

Vårv

38550 SÖDERÅKRA

Beijer Elin

Folkparken

13640 HANINGE

Dahlqvist Kent Jimmy

Hammartorpsv

14262 TRÅNGSUND

Denstedt Anders Gustav Georg

Vårdklockeg

62157 VISBY

Edefjäll Tommy

Runnav

55446 JÖNKÖPING

Eklund Märta Inga-Lisa

Källv

74850 TOBO

Elmberg Johan Per-Olof Magnus

Bergåsavägen

13147 NACKA

Engholm Gösta Mattias

Våxnäsgatan

65340 KARLSTAD

Fjäder Matilda

Spånlötsv

18434 ÅKERSBERGA

Granström Inger Elisabet

Åsbacksv

19452 UPPLANDS VÄSBY

Hult Thomas

Lungre

83191 ÖSTERSUND

Johansson Kjell

Österdalsliden

51171 FRITSLA

Kapraali Mäkelä Briitta Kyllikki

Järpvägen

95335 HAPARANDA

Karlsson Anna

Skyttelinjen

22649 LUND

Karlsson Glenn

Västergatan

26050 BILLESHOLM

Karlsson Mona Gunhild Kerstin

Ståthållareg

39244 KALMAR

Kjellson Börje Rolf

Lidholmsv

36050 LESSEBO

Liljedahl Lena Margret Elisabeth

Idung

35235 VÄXJÖ

Lindman Terje Christian

Näsbydalsv

18337 TÄBY

Malaikaew Bunyuen

Smevägen

81040 HEDESUNDA

Nehage Tommy

Ovanv

26083 VEJBYSTRAND

Norberg Andreas

Fångststigen

97455 LULEÅ

Nordlander Per

Eiraplan

80264 GÄVLE

Nylander Lars Evert

Lidabacksv

53170 LIDKÖPING

Palmqvist Bo Inge

Tallv

82072 STRÖMSBRUK

Pettersson Sigurd Ronny

Sandåkerg

43237 VARBERG

Sorgenfrei Tengberg Kim

Kullstigen

68152 KRISTINEHAMN

Svanhall Signe Ellen Elina

Skogsv

37024 NÄTTRABY

Söderlind Ulf

Strinne

87296 BJÄRTRÅ

Söderström Ann Carola

Öre

91496 HÅKNÄS

Thornell Sören

Almgatan

58731 LINKÖPING

Wallhult Sven Tommy

Udden

43090 ÖCKERÖ

Viklund Erika

Trädstigen

77636 HEDEMORA

Zetterberg Monika

Hjalmar Lundgrens

60377 NORRKÖPING

Örberg Jan Sören

Plommonv

74131 KNIVSTA

2 januari

Abelsson Ann

Hagmarksvägen

90345 UMEÅ

Ahlström Daniel

Pennygången

41482 GÖTEBORG

Andersson Elsie Gun-Britt

Roseng

24234 HÖRBY

Andrén Roger

Halvors väg

46142 TROLLHÄTTAN

Behm Sigrid

Lits-böle

83030 LIT

Berggren Martin

Furuhällsvägen

53158 LIDKÖPING

Berglund Arne

Nyängetsvägen

89232 DOMSJÖ

Bergström Annelie

Klövervägen

78041 GAGNEF

Bergström Kenneth

Noravägen

69154 KARLSKOGA

Bergström Linn Anneli

Rödhakegr

97454 LULEÅ

Björkman Karl Göran Ingvar

Hallg

31245 VEINGE

Briler Aina Ingegerd

Ärlegr

77497 FORS

Christiansen Wiklander Lone Ninne

Hällsjö

86491 MATFORS

De Bésche Charlotte

Linnéag

85643 SUNDSVALL

Eriksson Sune Birger

N Pitholmsv

94146 PITEÅ

Forsberg Ulf Roland

Söderbergsg

69135 KARLSKOGA

Gebart Anna Greta

Idbäcken

92194 RUSKSELE

Hedström Klas

Strömstarevägen

13442 GUSTAVSBERG

Hilltorp Hans Börje

Ekg

33233 GISLAVED

Hjelte Margareta Gunvor

Blockv

69272 KUMLA

Johansson Michael

Björnängsv

68333 HAGFORS

Larsson Ulla Margareta

Johan Moviks V

17834 EKERÖ

Maric Angelina Diana

Zinkens väg

11741 STOCKHOLM

Olsson Nicola Helen

Sofiagatan

21445 MALMÖ

Pettersson Helena

Professorsvägen

97751 LULEÅ

Pettersson May

S Grev Roseng

70362 ÖREBRO

Rasmusson Karl Erik Benny

Majorsgatan

21141 MALMÖ

Styvén Maria

Stationsgatan

97233 LULEÅ

Thoresson Per

Odenslingan

831 46 Östersund

Tranberg Lena

Vörderås

78068 TRANSTRAND

Westling Kjell Folke Vilhelm

Åsgatan

79172 FALUN

Zettergren Inger

Älgstigen

16766 BROMMA

Österberg Anna

Torögatan

12265 ENSKEDE

ARTIKELN HANDLAR OM