Grattis – ni vann en andel i Nybrinks supersystem

TRAV

I dag är det julafton i travet.

90 miljoner i potten på Extra V75 på Solvalla.

90 av Sportbladets läsare har vunnit varsin andel i Micke Nybrinks supersystem på 90?000 kronor (180?000 rader).

Vid eventuell vinst på systemet kommer vinnarna att kontaktas inom tre veckor.

Här är systemet

V75-1: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12 (res 10–11)

V75-2: 1, 3, 9, 10, 11 (res 2–8)

V75-3: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 (res 10–7)

V75-4: 3, 4, 5, 10, 11, 12 (res 8–1)

V75-5: Alla 15 hästarna (res 10–9)

V75-6: 3, 4, 6, 11, 12 (res 7–5)

V75-7: 1 B.B.S.Bigtrade (res 7–12)

FAKTA

Vinnarna

Hans Nyberg, Stockholm, Ewa Stolpe, Arvika, Ulrica Hysing, Järna, Jan Cederlund, Visby, Annika Björk, Malmö, Jan Rehn, Hisings Kärra, Michael Borring, Huskvarna, Martina Saar, Kyrkhult, Tony Lundqvist, Göteborg, Kurt Eklund, Kumla. Peter Gustavsson, Borås, Kurt Karlsson, Träslövsläge, Tommy Isaksson, Staffanstorp, Mimmi Stensson, Falkenberg, Mauri Halonen, Uddevalla, Linda Höyhytyä, Norrköping, Lena Pettersson, Söderala, Lars Asp, Falun, Birgitta Lönnberg, Växjö, Stefan Käppe, Stockholm.

Alexander Wall, Solna, Patrik Friberg, Varberg, Thomas Nordin, Sundsvall, Sivert Urberg, Gusum, Jonas Edh, Växjö, Rickard Karlsson, Kristinehamn, Charlotte Hjukström, Mariefred, Agneta Ivarsson, Vintrie, Ragnar Johansson, Skövde, Helle Knudsen, Enskede.

Mats Nilsson, Karlstad, Staffan Norman, Uppsala, Jan Ström, Oxelösund, Jan Öberg, Älvsbyn, Mattias Strandin, Uppsala, Janeth Graf, Hisings Backa, Kim Lindberg, Nacka, Pontus Sjöman, Kalmar, Stig Ehrström, Mariefred, Mattias Bergfors, Leksand.

Joakim Sundén, Källby, Karin Lindo, Kungsbacka, Kent Norberg, Vällingby, Tommy Juhlin, Viken, Torbjörn Jonsson, Örebro, Tommy Ström, Luleå, Viktoria Fintling, Örebro, Christer Nilsson, Traryd, Jan Eklund, Borlänge, Peter Lennartsson, Örebro.

Torbjörn Blomstedt, Kungsängen, Per-Erik Bäck, Axvall, Jennie Rosenqvist, Kristianstad, Peter Lilja, Bankeryd, Lillemor Fagerlund, Fagersta, Nikolaj Kledzik, Älvsjö, Marcus Görbring, Killeberg, Marie Andersson, Göteborg, Mats Sahlström, Perstorp, Maj-Britt Johansson, Gislaved.

Lars-Erik Enarsson, Karlskrona, Olof Eriksson, Kristinehamn, Martin Orrebrink, Sigtuna, Johan Larsson, Malmö, Hilmi Gashi, Västra Frölunda, Bo Andersson, Västervik, Olle Binback, Skutskär, Sebastian Alevad, Stockholm, Sören Lundgren, Partille, Halil Ercan, Göteborg.

Mats Svensson, Bjuv, Thomas Olofsson, Hammarö, Göran Johansson, Kävlinge, Karin Eriksson, Frösön, Nathalie Berggren, Uppsala, Mats Nordlund, Helsingborg, Fredrik Strandrot, Götene, Karl-Johan Björk, Åkersberga, Monica Carlsson, Fristad, Tommy Ljungberg, Västerhaninge.

Niklas Andersson, Göteborg, Robert Öystilä, Luleå, Peter Aldebring, Järfälla, Ghada Rabi, Kista, Annette Lassus, Saltsjö-Boo, Ewert Fagerlund, Gamleby, Christer Sköld, Täby, Patrik Gvozdenovic, Halmstad, Liselotte Brännholm, Piteå, Patrik Dagkvist, Årsta.