08:45 EM 2019: Herrar, 12,5 km, jaktstart

SKIDSKYTTE EM 2019, Eurosport 1

08:45 Världscupen 18/19: Skicross

FREESTYLE SKIING Världscupen 18/19, Eurosport 2

09:15 VM 2019: Sprintstafett, kval

LÄNGDSKIDÅKNING VM 2019, SVT1

10:00 VM 2019: Lagsprint, HS130

NORDISK KOMB VM 2019, Eurosport 1

11:30 VM 2019: Lagsprint, klassisk stil

LÄNGDSKIDÅKNING VM 2019, Eurosport 1

11:30 VM 2019: Sprintstafett

LÄNGDSKIDÅKNING VM 2019, SVT1

12:00 EM 2019: Damer, 10 km, jaktstart

SKIDSKYTTE EM 2019, Eurosport 2

12:30 Världscupen 18/19: Herrar, storslalom, 2:a åket

ALPIN SKIDÅKNING Världscupen 18/19, Eurosport 2, SVT1

13:00 Svenska ligan 2019: Hammarby - IFK Göteborg

FUTSAL Svenska ligan 2019, Eurosport 1

13:25 VM 2019: Lagsprint, 2x7,5 km

NORDISK KOMB VM 2019, SVT2

13:30 UAE Tour 2019: Etapp 1

CYKELSPORT UAE Tour 2019, Eurosport 2

13:30 Världscupen 18/19: Damer, kombinationslalom

ALPIN SKIDÅKNING Världscupen 18/19, SVT1

14:15 Stålbucklan 2019: Final

ISHOCKEY Stålbucklan 2019, SVT2

14:45 VM 2019: Herrar, HS130, lag

BACKHOPPNING VM 2019, SVT1

14:50 Eskilsminne IF - Hammarby

FOTBOLL Svenska Cup, Group 4, C More Fotboll

14:55 AIK - Södertälje SK

ISHOCKEY Hockey Allsvenskan, C More Hockey

14:55 BK Heid - Skövde HF

HANDBOLL Elitserien, Women, Sportkanalen

14:55 Nykoping BIS - Örebro

FOTBOLL Svenska Cup, Group 8, C More Live

14:55 FC Rosengard - Häcken

FOTBOLL Svenska Cup, Group 5, C More Live 3

14:55 IF Brommapojkarna - IK Brage

FOTBOLL Svenska Cup, Group 5, C More Live 4

14:55 Dalkurd FF - Varbergs BoIS FC

FOTBOLL Svenska Cup, Group 4, C More Live 2

15:00 VM 2019: Herrar, HS130, lag

BACKHOPPNING VM 2019, Eurosport 1

15:00 Andalusien runt 2019: Etapp 5

CYKELSPORT Andalusien runt 2019, Eurosport 2

15:20 Hannover 96 - Eintracht Frankfurt

FOTBOLL Bundesliga, Viasat Fotboll

15:50 Italien - Irland

RUGBY Six Nations, Viasat Sport

16:15 Volta Ao Algarve 2019: Etapp 5

CYKELSPORT Volta Ao Algarve 2019, Eurosport 2

16:50 Norrby IF - AIK

FOTBOLL Svenska Cup, Group 1, Sportkanalen

16:55 Örgryte IS - Jönköpings Södra IF

FOTBOLL Svenska Cup, Group 1, C More Live

17:00 Chelsea FC - Manchester City FC

FOTBOLL EFL Cup, Kanal 9

17:15 Världscupen 18/19: Herrar, 2:a åket

RODEL Världscupen 18/19, Eurosport 1

17:25 Chelsea FC - Manchester City FC

FOTBOLL EFL Cup, Viasat 4

17:45 Världscupen 18/19: Sprint

RODEL Världscupen 18/19, Eurosport 1

18:00 Betvictor Shoot Out 2019: Finaldag

SNOOKER Betvictor Shoot Out 2019, Eurosport 2

18:00 WGC-Mexico Championship 2019: Finalrunda

GOLF PGA Tour, Viasat Golf

18:35 Washington Capitals - New York Rangers

ISHOCKEY NHL, Viasat Hockey

19:30 Puerto Rico Open 2019: Finalrunda

GOLF PGA Tour, C More Golf

19:30 Alvik - Luleå

BASKET Svenska Basketligan, Sportkanalen

19:30 Folds of Honor QuikTrip 500 2019

BILSPORT NASCAR Monster Energy Series, Viasat Motor

19:45 Betvictor Shoot Out 2019: Finaldag

SNOOKER Betvictor Shoot Out 2019, Eurosport 1

21:05 Detroit Red Wings - San Jose Sharks

ISHOCKEY NHL, Viasat Sport

21:30 Toronto Raptors - Orlando Magic

BASKET NBA, Sportkanalen

23:15 Sprint-VM 2019: Dag 2

SKRIDSKOÅKNING Sprint-VM 2019, Eurosport 2

01:05 Ottawa Senators - Calgary Flames

ISHOCKEY NHL, Viasat Hockey

03:05 Arizona Coyotes - Winnipeg Jets

ISHOCKEY NHL, Viasat Sport