06:00 2020 Australian Open Tennis

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 2

07:00 2020 Australian Open Tennis

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 1, Eurosport 2

07:40 Marcialonga 2020

SKIDÅKNING Längdskidåkning, Kanal 9

09:00 2020 Australian Open Tennis

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 2

09:15 2020 Australian Open Tennis

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 1

09:15 V-cup Bansko 2020: Super G, damer

ALPIN SKIDÅKNING V-cup Bansko 2020, SVT1

10:30 V-cup Kitzbuhel 2020: Slalåm: herrar, 1:a åket

ALPIN SKIDÅKNING V-cup Kitzbuhel 2020, Eurosport 2, SVT1

10:55 V-cup Idre 2020:Skicross

11:30 2020 Australian Open Tennis

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 1

11:30 V-cup Bansko 2020: Super G, damer

ALPIN SKIDÅKNING V-cup Bansko 2020, Eurosport 2

11:45 V-cup Oberstdorf 2020: Sprint, damer och herrar

LÄNGDSKIDÅKNING V-cup Oberstdorf 2020, SVT1

12:15 V-cup Pokljuka 2020: Masstart 15 km, herrar

SKIDSKYTTE V-cup Pokljuka 2020, SVT2

12:15 V-cup Pokljuka 2020: Masstart 12.5 km, damer

SKIDSKYTTE V-cup Pokljuka 2020, Eurosport 2

12:25 FC Internazionale Milano - Cagliari Calcio

FOTBOLL Serie A, C More Fotboll

13:00 V-cup Kitzbuhel 2020: Slalom, herrar, 2:a åket

ALPIN SKIDÅKNING V-cup Kitzbuhel 2020, Eurosport 2

13:00 Monte Carlo 2020: Dag 4

BILSPORT Monte Carlo 2020, SVT2

13:25 St Mirren - Aberdeen

FOTBOLL Premiership, Viaplay

13:30 V-cup Kitzbuhel 2020: Slalom, herrar, 2:a åket

ALPIN SKIDÅKNING V-cup Kitzbuhel 2020, SVT1

13:55 Manchester City - Fulham

FOTBOLL FA-Cupen, Kanal 9

14:25 Groningen - Ajax

FOTBOLL Eredivisie, Viaplay

14:25 Cercle Brugge - Anderlecht

FOTBOLL Jupiler Pro League, Viaplay

14:30 BetVictor European Masters 2020: Final

SNOOKER BetVictor European Masters 2020, Eurosport 2

14:30 EM 2020: Gala

KONSTÅKNING EM 2020, TV8

14:55 Lyon - Toulouse

FOTBOLL Franska Ligue 1, Viasat Fotboll

14:55 Hellas Verona FC - Lecce

FOTBOLL Serie A, C More Live 3

14:55 Parma Calcio 1913 S.r.l. - Udinese Calcio

FOTBOLL Serie A, C More Fotboll

14:55 Sampdoria - Sassuolo Calcio

FOTBOLL Serie A, C More Live 2

15:00 V-cup Pokljuka 2020: Masstart 15 km, herrar

SKIDSKYTTE V-cup Pokljuka 2020, Eurosport 1

15:00 V-cup Pokljuka 2020: Masstart 12.5 km, damer

SKIDSKYTTE V-cup Pokljuka 2020, SVT1

15:10 FEI World Cup: Amsterdam 2020

RIDNING FEI World Cup, SVT2

15:20 SV Werder Bremen - TSG 1899 Hoffenheim

FOTBOLL Bundesliga, Viaplay

15:30 Final: Spanien - Kroatien

HANDBOLL EM (H), TV6, Viaplay

15:45 V-cup Zakopane 2020: HS 140, herrar

15:55 MODO Hockey - HV71

ISHOCKEY SDHL, Women, Sportkanalen

16:00 V-cup Pokljuka 2020: Masstart 15 km, herrar

SKIDSKYTTE V-cup Pokljuka 2020, SVT1

16:00 Tranmere Rovers - Manchester United

FOTBOLL FA-cupen, Kanal 9

16:05 FEI World Cup: Amsterdam 2020

RIDNING FEI World Cup, SVT2

16:20 Final: Spanien - Kroatien

HANDBOLL EM (H), Viaplay

16:25 Final: Spanien - Kroatien

HANDBOLL EM (H), Viaplay

16:30 V-cup Idre 2020:Skicross

16:55 Nantes - Bordeaux

FOTBOLL Franska Ligue 1, Viasat Fotboll

16:55 Olympique Lyon - Stade Reims

FOTBOLL Championnat National U19, Grupp B, Viasat Sport

17:00 Six Day Berlin 2020, Dag 4

CYKELSPORT Cykelsport, Eurosport 2

17:15 Farmers Insurance Open 2020: Final

GOLF PGA Tour, C More Golf

17:15 Final: Spanien - Kroatien

HANDBOLL EM (H), Viaplay

17:50 Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf

FOTBOLL Bundesliga, Viaplay

17:55 KV Kortrijk - Club Brügge

FOTBOLL Jupiler Pro League, Viaplay

17:55 AS Roma - Lazio

FOTBOLL Serie A, C More Fotboll

18:25 Real Sociedad - RCD Mallorca

FOTBOLL LaLiga, Sportkanalen

18:50 Farmers Insurance Open 2020: Final

GOLF PGA Tour, C More Golf

18:55 Györi Audi ETO KC - Brest Bretagne Handball

HANDBOLL Champions League (D), Huvudrunda - Grupp 2, Viaplay

19:55 BetVictor European Masters 2020: Final

SNOOKER BetVictor European Masters 2020, Eurosport 1

20:00 Gainbridge at Boca Rio 2020: Final

GOLF LPGA tour, Viasat Golf

20:20 V-cup Big White, BC 2020: Snowboard cross

SNOWBOARD V-cup Big White, BC 2020, Eurosport 2

20:40 SSC Napoli - Juventus FC

FOTBOLL Serie A, C More Fotboll

21:30 Denver Nuggets - Houston Rockets

BASKET NBA, Sportkanalen

23:00 Vuelta San Juan 2020: Etapp 1

CYKELSPORT Vuelta San Juan 2020, Eurosport 1

23:05 V-cup Sigulda 2020: Herrar, 2:a åket

RODEL V-cup Sigulda 2020, Eurosport 2

23:35 V-cup Sigulda 2020: Damer, sprint

RODEL V-cup Sigulda 2020, Eurosport 2

00:05 V-cup Sigulda 2020: Herrar, 1:a åket

RODEL V-cup Sigulda 2020, Eurosport 2

00:55 Day 8

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 1, Eurosport 2

03:00 Day 8

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 2

03:02 Day 8

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 1

05:00 Day 8

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 1, Eurosport 2

05:02 Day 8

TENNIS 2020 Australian Open Tennis, Eurosport 1